Berisha publikon videon: Lali djegësi mashtrues kombëtar dhe ndërkombëtar!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj në lidhje me një premtim të pambajtur nga ata e tij. Denoncimi ka ardhur në lidhje me parkun e miqësisë Shqipëri-Izrael.

Në video e publikuar nga Berisha shkruhet se, vendin e pemëve të mbjella e kanë zënë fadromat, ndërkohë që vendin e lulishtes e ka zënë asfalti.

Postimi

Lali djegësi mashtrues kombëtar dhe ndërkombëtar! Shikoni se çfarë bënë me parkun e Miqësisë Shqipëri- Izrael. Turp dhe faqe e zezë! sb

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.