Berisha: Revansh i papërmbajtur i krimit dhe mafies në Shqipëri

Drejtori i SHISH shkoi direkt nga zyra e Edi Ramës

Kryetari i PD, Sali Berisha u shpreh se, ka një revansh të papërmbajtur të krimit dhe mafies në Shqipëri. Ai tha se, drejtori i SHISH shkoi direkt nga zyra e Edi Ramës

“Iku edhe drejtori i SHISH. Lajmi nuk është i tillë. Lajmi është se nga zyra e Ramës shkoi një drejtor.

Drejtori është në shkollim pa afat në SHBA, sepse ishte i pashkollë.

Drejtori i ri shkon direkt nga zyra e Edi Ramës.

Të gjitha këto tregojnë për një revansh të papërmbajtur të krimit dhe mafies në Shqipëri”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Homazhe në Tiranë për efektivin Afrim Bunjaku i cili u vra nga terroristët serbë

Mbrëmjen e kësaj të hëne, në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë po mbahen homaxhe në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *