Kush janë dy efektivët e policisë që iu bë atentat në Vlorë

Personat në foto janë Nako Mehmetaj dhe Anxhelo Breshani, dy efektivët e policisë ndaj të cilëve u bë atentat këtë mbrëmje në Vlorë.

Mehmetaj dhe Breshani po udhëtonin me një mjet tip ‘Audi’ kur u qëlluan nga një mjet tip ‘Volkswagen’ në lëvizje.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa të dy efektivët e policisë i shpëtuan plumbave.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur 5 gëzhoja ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Nako Mehmetaj, njërin nga dy policët që iu bë atentat

About Redaksia

Check Also

Shkolla “Adem Sheme” do të mbyllet për rikonstruktim në mes të vitit shkollor, 1200 nxënës pa mësim

• Sarandë/ Pa asnjë plan, shkolla “Adem Sheme” përgatitet të mbyllet për rikonstruktim në mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published.