Berisha: Veliajn e takoja kur hiqte fustanin

Kryetari i PD, Sali Berisha ka kujtuar nje detaj nga protestat e Veliajt kunder tij para Kryeministrise. “E keni harruar kur protestoi i veshur si nuse para Kryeministrise” ju drejtua Berisha gazetares, ndersa ajo i kujtoi nje takim ne Rogner: “ E takoja kur hiqte fustanin” tha Berisha duke i kujtuar atij se Ramen e do ta kete perballe dhe Veliaj te mos nderhyje.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Ky regjim i shëmtuar bëri gjithçka që protesta jonë të mos zhvillohej, Rama kreu një akt prej krimineli

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka folur për mediat edhe nga shkallët e selisë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.