Ten Hag takohet me Ronaldon, merret vendimi

Ka përfunduar takimi mes Ten Hag dhe Cristiano Ronaldos. Cristiano Ronaldo është rikthyer me ekipin e parë të Manchester United pasi ai u pezullua nga klubi për sfidën ndaj Chelsea e cila përfundoi 1-1.

Portugezi është kthyer në stërvitje me ekipin e parë për t’u përgatitur për ndeshjen ndaj Sheriff në Europa League.

Ten Hag dhe Ronaldo kanë bërë një dialog dhe kanë pranuar të dy që portugezi të kthehet dhe të ndihmojë Manchester United.

About Redaksia

Check Also

SHBA fiton ndaj Iranit dhe kualifikohet

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shënuar fitore me rezultat minimal 0:1 ndaj Iranit. Kësisoj, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.