E lexuat “sqarimin” e zhulsit për milionat e charterit, ka 23 vjet që vjedh e tallet me shqiptarët

Nga Edi PALOKA

E lexuat “sqarimin” e zhulsit për milionat e charterit dhe avionit privat?!

“Nuk është e vertetë çfarë thonë shpifësit. Shpenzimet e mia për udhëtime nuk jane ekstra po janë të përfshira në buxhetin e shtetit”!!! Këtë deklaroi në vija të trasha, a thua se buxheti i shtetit është bankomati personal i tij e nuk janë paratë tona që grabiten çdo ditë me taksa e 100 mënyra të tjera.

Pra rreth 20 milionë euro për udhëtime luksi, kur ju vidhen shqiptarëve nga buxheti i shtetit qenkan vjedhje e ligjshme!!!

Ka 23 vjet që vjedh e tallet me shqiptarët. Ne vazhdojmë e bëjmë sehir…

Shiteni votën prapë për 50 mijë lekë! Shisni dhe shpirtin që të vazhdojë të jetojë në luks e të tallet me ju, kjo qenia e shpifur …

About Redaksia

Check Also

Presidenca e Kosovës përgënjeshtron Ramën

Kryeministri Edi Rama bëri një tjetër reagim sot mbi propozimin e tij për marrjen nën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *