Eskorta e Ramës pëson aksident, Berisha: Skizoidi mender krye krye krye…

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që shkruan se eskorta e shoqërimit e kryeministrit Edi Rama është përfshirë në një aksident. Qytetari dixhital thotë se aksidenti ka ndodhur në aksin Gosë-Rrogozhinë dhe se një prej makinave të eskortës është përplasur me një trajler.

Postimi i Berishës

Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjetër!
Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb
“Përshëndetje Doktor Berisha! Ishte mëse e vërtetë deklarata Juaj që bari që ka konsumuar Rama ka qëlluar i keq dhe tani kemi një kryeministër me probleme psikike. I ka kapur paniku, po e ndiejnë fundin e tyre dhe nuk po shohin më se kë kanë përpara. Eskorta e tij është përplasur sot me një trajler në aksin Gosë-Rrogozhinë”.

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.