Berisha takim me 7 kandidatët e primareve për Tiranën, zbardhen porositë

Kryetari i PD, Sali Berisha zhvilloi pasditen e së enjtes një takim me 7 kandidatët e regjistruar që do të garojnë në primaret për bashkinë e Tiranës.

Berisha ka biseduar me kandidatët për rëndësinë e primareve si dhe për organizimin e fushatës, që sipas kreut të selisë blu do t’i çojë demokratët në fitore.

Mes të tjerash, një prej këshillave të Berishës për kandidatët ishte fokusimi në bashkimin e anëtarësisë në ato degë ku raportohen ende debate mes dy palëve.

About Redaksia

Check Also

Ymer Barçi prezanton kandidaturën në Primare për Bashkinë e Matit

Të dashur demokratë, anëtarë e simpatizantë Të dashur matjanë! Të nderuar zonja dhe zotërinj! Unë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.