Foto nga pritja entuziaste, Berisha: Protesta e 12 nëntorit do dridhë në themele regjimin

Kryetarit të PD, Sali Berisha iu rezervua një pritje e jashtëzakonshme dje nga dega 4 në Tiranë. Entuziazmi në prag të protestës së 12 nëntorit ishte shumë i madh.

Vetë Berisha shpërndau foto nga takimi, duke theksuar se, protesta e 12 nëntorit do të dridhë regjimin.

“Një falenderim dhe shumë mirënjohje degës nr.4 në Tiranë për pritjen e zjarrtë në prag të një ngjarje të madhe që po e pret me padurim çdo shqiptar në Shqipëri dhe kudo që ndodhet, protestën e 12 nëntorit, protestën që do të dridhë në themele regjimin e kalbur të Edi Ramës dhe bandës që shoqëron atë”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Konfirmohet denoncimi i Berishës, Dako dërgohet në Durrës te Koka dhe Bllako

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vagjush Dako i akuzuar për shpërdorim detyre, është dërguar në paraburgim në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *