Berisha: Rama përpiqet të shtypë opozitën në parlament, por nuk do e arrijë kurrë!

Kryetari i PD, Sali Berisha tha se, PD ka përgatitur materialin për mega-aferën e portit të Durrësit për ta dërguar në Gjykatën Kushtetuese edhe tjetrin për të krijuar komisionin hetimor parlamentar.

Kjo është mega-afera më e madhe në Europë.

PD ka përgatitur materialin për ta dërguar në Gjykatën Kushtetuese edhe tjetrin për të krijuar komisionin hetimor parlamentar.

Rama përpiqet të shtypë opozitën në parlament, por nuk do e arrijë kurrë.

Opozita është sot më e fuqishme se kurrë.

Ai gabon rëndë kur shan si halabak ordiner, duke treguar se çfarë edukate familjare ka marrë. Duke treguar se çfarë mendësie ka biri i xhelatit për kundërshtarin politik.

Por e ka të kotë, do përballesh me opozitën, duke përballesh me popullin.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.