Nis revolta, tabelat e sinjalistikës rrugore mbushen me fytyrat e Ramës dhe Veliajt

Mesa duket protesta e ditës së sotme para kryeministrisë e njoftuar në orën 16:00 ka nisur më herët.

Nga fotot e siguruara nga SYRI dallohen tabelat e sinjalistikës rrugore në rrugët e Tiranës të cilat janë mbushur me fytyrat e Edi Ramës dhe Erjon Veliajt.

Partia Demokratike ka njoftuar më herët se protesta e sotme e opozitës do ketë një pjesëmarrje jashtëzakonisht masive të qytetarëve si dhe një koreografi mbreslënëse nga organizatorët.

Pritet të shihet si do të vijohet më vonë…

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.