Shqiptarët nga Diaspora nisen drejt Tiranës për të marrë pjesë në protestë

Shumë emigrantë shqiptarë janë nisur posaçërisht nga shtetet ku jetojnë për të shprehur revoltën e tyre në protestën kombëtare kundër qeverisë Rama.

Deputeti i PD, Edi Paloka njoftoi sot se një grup shqiptarësh janë nisur drejt Tiranës. “Nga aeroporti i Romës deri në Manhatan, shkruan Paloka krahas fotografive, shqiptarët dërgojnë mesazhin e tyre për protestën. Një grup shqiptarësh që janë nisur nga Roma për protestën dhe boksieri shqiptar Eri Bramellari nga ringu në Manhatan, NY”!

About Redaksia

Check Also

Si e fshehu SPAK emrin e Amant Josifit, Policia spanjolle kërkoi arrestimin e tij

Operacioni i madh ndërkombëtar i emërtuar “FRIDA-REFOX” u zhvillua në datat 8 dhe 9 nëntor …

Leave a Reply

Your email address will not be published.