Qytetari u dhunua pse i tha Ramës mos bëjë propagandë, Berisha: Sjellje shtazore e Edi Ramës!

Kryetari i PD, Sali Berisha, reagoi pas dhunës së ushtruar ndaj qytetarit Mit’hat Hazbiu, i cili i kishte kërkuar Edi Ramës që të mos bënte propagandë. Berisha thotë se dhuna dhe ofendimet ndaj tij janë një sjellje shtazore.

“Sjellje shtazore e Edi Ramës ndaj qytetarit. E ofendon për shëndetin fizik dhe i tregon burgun!

Nderim qytetarit Mit’hat Hazbiu për qëndrimin e tij guximtar e burrëror dhe shërim të shpejt.

Turp, një mijë herë turp Edi Ramës për sjelljen e tij brutale prej harbuti ndaj qytetarit!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Berisha publikon videon: Shqiptarët në Milano i çojnë një mesazh Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka postuar një video nga festa e shqiptarëve në Milano …

Leave a Reply

Your email address will not be published.