Mega-afera e portit të Durrësit nxjerr nga faza Ramën, edhe Bylykbashit i ndërpritet fjala

Deputetit të PD, Oerd Bylykbashi, ashtu si Berishës, i është ndërprerë fjala në Kuvend teksa ai po fliste për mega-aferën e portit të Durrësit. deputetët e opozitës bllokuan foltoren, ndërsa rreth tyre është mbledhur Garda.

Mega-afera e portit të Durrësit nxjerr nga faza Ramën i cili ka urdhëruar fillimisht mbylljen e fjalës së Berishës dhe më pas edhe të Bylykbashit.

About Redaksia

Check Also

Kalaja depoziton në SPAK kallëzim ndaj Veliajt, Ramës, Lindita Ramës e Artan Lames

Sot me emrin tim personal, unë Adriana Kalaja, depozitova në SPAK 2 kallëzime: 1. Kundra …

Leave a Reply

Your email address will not be published.