Fotot e protestës, Berisha: Mirënjohje të pakufishme, Europa dhe Bota njohën të vërtetat e Shqipërisë

Kryetari i PD, Sali Berisha, postoi sot disa nga fotot më pikante nga protesta e djeshme, shoqëruar me një falënderim.

“Mirënjohjet më të pakufishme!

‘Sot është dita kur Europa dhe bota mund të njihen me të vërtetat e Shqipërisë. Ky samit është një mundësi që shqiptarëve t’ju dëgjohet zëri.

Ndaj siç e kërkon tradita jonë, miqve do u themi të vërtetën. Ne nuk jemi këtu në një manifestim festiv siç do të donim të ishim. Ne jemi këtu në një protestë, me qëllimin më madhor, që sot të jehojë para liderëve, mediave, edhe zëri i popullit të opozitës shqiptare”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply