Hotelet e luksit në Gjermani dhe Francë, sa kushtoi nata e Ahmetajt

Paratë e Klodian Zotos, ose e thënë ndryshe paratë e taksapaguesve shqiptarë kanë qenë burimi i luksit të shfrenuar të ish-zv/kryeministrit Arben Ahmetaj dhe bashkëjetueses së tij Erjola Hoxhës gjatë gushtit.

Hotele me 5 YJE ku tigri i Rilindjes dhe e dashura e tij kanë kaluar disa net, në Francë e Gjermani. Zoto i inceneratorëve ka qenë sponsorizuesi i qejfeve të ministrit që hodhi njërën prej firmave në aferën më të madhe korruptive prej 430 MLN € të shtetit shqiptar.

JOQ ALBANIA ka “hyrë brenda” hoteleve ku ka qëndruar Ahmetaj dhe ka sjellë për ndjekësit e tij pamje nga ambientet ku tigri me tigëreshën e tij janë frekuentuar./JOQ

About Redaksia

Check Also

Thirrja e Berishës: Të shpëtojmë Tiranën, të premten…

Kryetari i PD Sali Berisha u ka bërë thirrje sot qytetarëve për të shpëtuar Tiranën …

Leave a Reply