Mbledhja e Këshillit Kombëtar, diskutim për protesta

Mbledhja e Këshilit të PD pritet të fillojë punimet ndërsa në axhendë pritet të jenë diskutimet për protesta. Në mbledhje do të disktohen zhvilimet e fundit politike në vend. Kryetari i PD, Berisha pritet të mbajë një fjalim politik në filim të mbledhjes që pritet të pasohet nga diskutimet e anëtarëve.

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply