Berisha paralajmëron Veliajn: Me këtë akt po nxit me të gjithë forcën përplasjen me qytetarët

Kryetari i PD, Sali Berisha, gjatë mbledhjes së Grupit Parlamentar paralajmëroj Erion Veliajn se me këtë akt po nxit me të gjithë forcën, përplasjen me qytetarët. Berisha tha se, ai është një kukull e Edi Ramës, por do përgjigjet për këtë akt.

“Ndaj dhe unë, paralajmëroj Erion Veliajn se me këtë akt ai po nxit me të gjithë forcën, përplasjen me qytetarët.

Ai është një kukull e Edi Ramës, por do përgjigjet për këtë akt.

Paralajmëroj ndërtuesin që të mos bëhet mashë. Hiq dorë nga ai projekt. Populli opozitar nuk do e pranojë kurrë atë projekt.

Populli opozitar do bëjë gjithçka për zbatimin e drejtë të vendimit të Kushtetueses”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Durimi ka një kufi, le të lëshojmë përpara zemërimin e ligjshëm për shpëtimin e Tiranës!

Lideri i opozitës, Sali Berisha, iu drejtua qytetarëve për të lëshuar përpara atë që e …

Leave a Reply