Berisha takim me një grup grash e vajzash demokrate me rastin e 8 Marsit

Kryetari i PD, Sali Berisha, ka zhvilluar një takim të ngrohtë me një grup grash e vajzash demokrate në një lokal në Tiranë me rastin e 8 Marsit.

Takimi është përmbyllur me një këngë të bukur shkodrane, që zonjat e nisën vetë aty për aty dhe e përfshinë edhe liderin e opozitës.

“Eja, eja, luleborë se me ty do të thur kunorë”, thoshte kënga, ndërkohë që zonjave iu dhuruan mimoza dhe trëndafila të bardhë dhe biseda u bë më e ngrohtë dhe familjare.

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply