Berisha në Lezhë, demokratët në këmbë

Kryetari i PD, Sali Berisha ndodhet në Lezhë për prezantiomin e kandidatit të PD për këtë bashki.

demokratët e Lezhës i kanë rezervur një pritje madhëstore me brohoritje dhe thirrje “Berisha”, “Berisha”, “Fitore”, “Fitore”.

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: Bashkia vijon të drejtohet nga një hajdut i pashembullt, Erion Veliaj!

Anëtari i kryesisë së PD, Bëlind Këlliçi gjatë fjalës në protestën që u zhvillua përpara …

Leave a Reply