Mesazhi i Berishës nga Lezha: Ne jemi këtu dhe do fitojmë!

Kryetari i PD, Sali Berisha, mbërriti në Lezhë për të marrë pjesë në ceremoninë e prezantimit të kandidatit opozitar, Pashk Gjoni. Gjatë fjalës së tij. Berisha tha se, ne jemi këtu dhe do fitojmë!

Që në autostradën e Laçit, atij i ishte rezervuar një pritje madhështore. Ndërkohë, qindra njerëz e prisnin Berishën në Lezhë.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Garantoj çdo prind se do të paguhet për çdo fëmijë në mënyrë që të mos u mungojë më asnjë vakt

Lideri i opozitës, Sali Berisha ka premtuar se me ardhjen në pushtet të Partisë Demokratike, …

Leave a Reply