Tjetër krim i rëndë, dy të vrarë në Kavajë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Dy persona janë vrarë pas një sherri të ndodhur në një lokal.

Deri më tani bëhet fjalë se një person është vrarë me thikë, ndërsa personi është vrarë me pistoletë.

Viktimat janë identifikuar si Edmond Gosa nga Kavaja dhe Altin Rexha nga Kukësi.

Policia është në vendin e ngjarjes, për të zbardhur ngjarjen.

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply