?????????????????????????????????????????????????????????

Tërhiqet kandidati i Alibashës për këshillin bashkiak në Durrës, i bashkohet Igli Carës

Skënder Kapiti në listën e kandidatëve për këshilltarë bashkiakë në Durrës të propozuar nga Enkelejd Alibeaj është larguar nga gara.

Sipas News 24, Kapiti do i bashkohet fushatës elektorale të Igli Carës, i cili kandidon për kreun e Bashkisë së Durrësit, për koalicionin ‘Bashkë Fitojmë’.

Brenda grupit të Alibeajt kanë pasur edhe debate, ndërsa ky nuk është largimi i parë i kandidatëve të këtij grupimi nga kjo garë.

About Redaksia

Check Also

Një kamarier mbeti i vrarë ndërsa punonte për bukën e gojës në vendin ku Kryeministri thotë; le të hanë kokat

Ishte vetëm 37 vjec dhe punonte për bukën e gojës si kamrier, por mbrëmë ka …

Leave a Reply