Bordi komunist rrit çmimin e naftës, Balliu: Hajdutëria e Edi Ramës nuk ka limit!

Shefi i Organizimit në PD, Klevis Balliu ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama pas lajmit se në Kosovë çmimi i naftës ka arritur nivelin e tri viteve më parë duke u shitur me 1.26 euro për litër.

‘Në Shqipëri bordi komunist i Edvinit ka rritur çmimin e naftës në nivelet më të larta në histori. Ka vetëm një arsye pse rriten çmimet në Shqipëri dhe ajo është abuzimi dhe kontrabanda qeveritare me naftën’, shkruan Balliu në Facebook.

Postimi i plotë

Hajdutëria e Edi Ramës nuk ka limit. Në Kosovë çmimi i naftës është njësoj si para tri vjetësh ndërsa në Shqipëri bordi komunist i Edvinit ka rritur çmimin e naftës në nivelet më të larta në histori. Ka vetëm një arsye pse rriten çmimet në Shqipëri dhe ajo është abuzimi dhe kontrabanda qeveritare me naftën.

About Redaksia

Check Also

Kreu i IKMT Durrës me bandat e Bashkisë po ju rrëmbejnë pronat aktivistëve të PD për të bërë ndërtime pa leje

Deklarata e koordinatorit rajonal për Tiranën të PD, Klevis Balliu: Bandat e Bashkisë Durrës pa …

Leave a Reply