Vasili nxjerr videon: Në 2019 Veliaj premtoi tren hibrid, sot edhe urbanët për faqe të zezë

Përmes një postimi në Facebook, nënkryetari i i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili shkruan se Erion Veliaj vetëm gënjen. Ai ka publikuar një video nga viti 2019 ku ai premtoi një tren hibrid, ndërkohë Vasili shton se jo treni që nuk u bë, por edhe autobusët janë për faqe të zezë.

“Pështirosja Veliaj, qe vetëm gënjen! Pështirosja gënjeu ne 2019 dhe premtoi me buje te madhe Trenin Hibrid. Treni, qe demek do te punonte edhe me korrent edhe me karburant. Për tren as qe behet fjale, por edhe autobuzët urbane janë për faqe te zeze. Sa here ta dëgjoni këtë Pështirosjen dijeni, qe ky vetëm mashtron!”, shkruan Vasili.

 

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply