Malltezi: Miku i Ramës bleu anijen për 15 milionë € dhe vetëm për 1 vit përfitoi 70 milionë

Drejtuesi i Departamenit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarber Malltezi ka akuzuar Ramën se me anijet termocentrale që janë në Vlorë po vjedh qytetarët.

Malltezi e ka akuzuar Ramën se miku itij e ka blerë anijen për 15 milionë euro dhe vetëm në një vit ka përfituar 70 milion euro.

Postimi i Malltezit

Miku i Rames bleu anijen per 15 miljon € dhe vec per 1 vit mori dhoro nga Rama 70 miljon €! Doing business kur ndan paret me ramen. Vjedhje 70 miljon €! Dy anije qe rrijne kot na grabisin 70 miljon €! Ku shkojne parate? I dini shqiptaret budallenj?

About Redaksia

Check Also

Rama i dhuron 16 mijë m2 tokë dhe ndërtim Hajdarit të “Fundjavë Ndryshe”

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e tij herë pas herë tallen me ligjin e krijuar …

Leave a Reply