Berisha pas takimit me Glover: Kanë dështuar përpjekjet për ta lënë vendin pa opozitë

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi sot pas takimit me shefen e Misionit të ODIHR, Glover se kanë dështuar përpjekjet për ta lënë vendin pa opozitë.

“Pata një takim me Shefen e Misionin të ODIHR, zonjën Gover ku i paraqita për dështimin e përpjekjeve për ta lënë vendin pa opozitë, vendosmërinë e PD për të çuar përpara proçesin elektoral sikurse e kemi shprehur para shqiptarëv.
Mendoj se zonja Glover ishte tek ne një takim për tu informuiar mbi pikëpamjet faktet dhe zhvillimet sipas PD të këtyre zgjedhjeve në Shqipëri. Ne paraqitëm të gjithë problematikën që e konsiderojmë shumë të rëndësishme për një proçes zgjedhor normal”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply