Video/ Veliaj prej 7 vjetësh të njëjtin premtim: Korsi apo linja të dedikuara për transportin publik

Prej 7 vjetësh Erion Veliaj bën të njëjtin premtim: Korsi apo linja të dedikuara për transportin publik.

E bëri si premtim në 2016 dhe sot që kërkon mandatin e 3-të si kryebashkiak e premton sërisht.

Sa herë i duhen vota, Veliaj përsërit premtimet, pa i kërkuar ndjesë qytetarëve për mashtrimet që iu ka bërë.

Me 14 maj ndëshkoni me votë një mashtrues profesionist.

E ardhmja e qytetit të Tiranës në duart tuaja.

About Redaksia

Check Also

400 mln euro të taksapaguesve për port të ri, porti ekzistues i Durrësit u dha për ndërtim pallatesh

Ndryshimet në buxhetin e shtetit të vitit 2024 parashikojnë që rreth 400 milionë euro të …

Leave a Reply