Video/Berisha: Dëgjojeni kryetarin e bashkisë, ky sharlatan nuk e meriton karrigen e kryebashkiakut

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar pas skandalit me kryebashkiakun e Divjakës, Josif Gorrea i cili shau dhe ofendoi me një gjuhë ordinere banorët të cilët po protestonin kundër plehrave.

“Dëgjojeni kryetarin e bashkisë së Divjakës Josif Gorrea si komunikon me qytetarët që e votuan! Ky sharlatan nuk e meriton karrigen e kryebashkiakut! Turp!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Lubonja: Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem për të mbajtur në pushtet Edi Ramën

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open”, tha se nga dosja Metamorfoza …

Leave a Reply