Aleanca Rama-Basha, Beci i Shkodrës emëron Drejtor kandidatin e Lulit

Aleanca Rama-Basha shtrihet kudo. Kryetari i Bashkisë Shkodër Benet Beci ka shpërblyer njerëzit e Lulzim Bashës që i dhanë ‘fitoren’ në zgjedhjet e 14 majit.

Sipas një dokumenti që disponon SYRI, kandidati i Bashës në zgjedhjet lokale, Fatmir Vojvoda është emëruar nga Benet Beci si Drejtor pranë Qendrës për Zhvillim Shkodër.

Ky është një tjetër fakt se si njerëzit e Lulzim Bashës janë vënë në funksion të PS-së prej kohësh, duke mashtruar demokratët e thjeshtë të cilët kanë dhënë çdo gjë për Partinë Demokratike.

About Redaksia

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …

Leave a Reply