Paloka reagon ndaj Ramës: Vetëm të vjedhë di, në këtë rast të vjedhë nga suksesi i të tjerëve!

Deputeti i PD, Edi Paloka reagoi me ironi ndaj kryeministrit Rama, i cili ka “intervistuar” trajnerin e kombëtares, Silvinjo. Sikur të mos mjaftonte fakti se ka kapur çdo pushtet në vend, tani Rama po merr edhe rolin e gazetarit. Palooka shkruan se, vetëm të vjedhë di, në këtë rast të vjedhë nga suksesi i të tjerëve!

Reagimi i Palokës

Ja urdhëro… Nuk kishte si ndodhte ndryshe. Nga sot, Rama do flasë për “mikun e tij të ngushte Silvinjo” dhe do i japë atij këshilla publike.

Larg qoftë që Kombëtarja, e cila është me një këmbë në Gjermani, ta humbasë këtë shans sepse do e shihnit se si “miku i ngushtë” do “braktisej” siç ndodhi me Edi Rejan.

Po fituam me Çekinë, “intervistën” tjetër e ka me Armando Dukën, ku Rama do tregojë se si e udhëzoi mikun e tij Silvinjo për fitoren

Dështak dhe i shpifur. Vetëm të vjedhë di. Në këtë rast të vjedhë nga suksesi i të tjerëve!

About Redaksia

Check Also

Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën” e parë në Gjykatën e Posaçme

Nga Luan BAÇI Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën”e parë të saj në Gjykatën e …

Leave a Reply