CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85

Vasili publikon foton: Dumani i shurdhër me opozitën, veshmprehtë me Ulsiun!

Nga Petrit VASILI

Dumani ne Kuvend tha: “Ne jemi të shurdhët nga çdo lloj retorike politike. Orientohemi dhe jemi të përgjegjshëm vetëm përballë ligjit dhe shoqërisë shqiptare”.

Duke pare kete foton kur Dumani kohe me pare megjithse anetar i SPAK, pinte kafe me Ulsi Manjen koke me koke, me siguri Dumani kishte mbyllur veshet dhe nuk e degjonte Ulsiun.

Ndaj Dosjen 184 kur Ulsiu i thoshte Shefit te Komisiartit te Dibres Robert Aga: “Ne themi të shkosh për ma lart mer burrë. “, qe grabiste vota, SPAK-u e syrgjynosi ne prokurori e Dibres.

Edhe kur Prokuroria e Dibres e ktheu me te drejte per mos kompetence, SPAK ja riktheu perseri edhe pse ne dosje në përgjime ishin përfshirë bisedat e kryeministrit Rama, ish- ministrave Damian Gjiknuri dhe Saimir Tahiri, Ulsi Manja

Boll ore se u bete gazi i botes me keto deklarata te diskredituara, nderkohe qe as guxoni te hetoni horrat e qeverise qe grabisin sheshit.

Mjaft se tallen te gjithe me ju kur deklaroni se s’dini pronaret e inceneratorit te Tiranes, apo kur gjoja nuk dinit akuzat e Mc gonigalit etj etj.

Faktet jane sheshit dhe ju na shisni virgjeri bodellosh.

 

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …