Kërcet arma në Vlorë, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë. Sipas burimeve, një person ka mbetur i plagosur nga breshëritë e plumbave.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Rruga e Çipajve”.

I plagosuri është dërguar në këto momente në spitalin e Vlorë ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Autori i të shtënave është larguar menjëherë pas ngjarjes, ndërkohë që policia ka rrethuar zonën.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.