Dhuna ndaj drejtuesit demokrat, Berisha: Fytyrat kriminale Rama-Basha

Mercenarët e Bashës që ndodhen brenda selisë së PDë kanë dhunuar në mënyrë të pabesueshme demokratët që ishin mbledhur në selinë e PD.

Një prej të dhunuarve në mënyrë shtazarake është edhe një prej drejtuesve lokalë demokratë të Kombinatit.

Për këtë dhunë, ka reaguar dhe lideri historik i PD, Sali Berisha.

“Fytyrat kriminale Rama-Basha.

Ne foto, Alban Hoxha, kryetar grupseksoni nr. 8, dega 6 Kombinat, Tirane”, shkruan Berisha në krah të fotos së publikuar në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply