Tmerr! Salinaji me mercenarët masakrojnë me gurë kryetarin e Grupseksionit të PD

Një grup militarësh me në krye Ervin Salianjin kanë sulmuar barbarisht me gurë dhe shkopinj druri kryetarin e Grupseksionit nr.6, Dega e PD Kombinat, Alban Hoxha.

Krahas personave të tjerë të maskuar që kanë goditur protestuesit nga brenda selisë së PD dhe iu kanë hedhur gaz lotsjellës, është parë edhe deputeti Ervin Salianji me një shkop druri në dorë. Salianji e ka përdorur shkopin ndaj demokratëve paqësorë.

About Redaksia

Check Also

Zëri i Amerikës: Rritja e çmimeve ka vënë në vështirësi një pjesë të gjerë të shoqërisë

Në Shqipëri rritja e çmimeve, që prej muajit shkurt kur nisi agresioni rus në Ukrainë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.