Berisha thirrje demokratëve: Të shtunën në orën 11:00 mbahet Foltorja e Mirditës

Lideri historik i PD, Sali Berisha fton të gjithë demokratët të marrin pjesë në Foltoren e Mirditës të shtunën.

Berisha shkruan në një postim në Facebook se, takimi do mbahet në orën 11:00 në Pallatin e Kulturës së Rrëshenit.

Njoftim!

Ditën e shtunë më 22 janar në ora 11:00 në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë!

About Redaksia

Check Also

“Refugjatët”/ Bardhi: Vendimi i GJK akt i tradhtisë kombëtare!

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Gazment Bardhi, ka dhënë një deklaratë për mediat pas …

Leave a Reply