Nesër Mirdita pret Berishën, reagimi i Nishanit

Ditën e shtunë do të mbahet Foltorja e Mirditës.Takimi do organizohet në Pallatin e Kulturës të qytetit të Rrëshenit.

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka njoftuar se, do jetë në takim, duke theksuar se ky është një privilegj.

“Nesër, 22 janar, ditën e shtunë ora 11:00 do të bashkohem me demokratët dhe patriotët mirditorë në Foltoren e Dr. Berishës.

Privilegj të jesh në kuvendimin e mirditorëve, njerëz të pushkës, penës e këngës.

Mikpritës e bujar ndër shekuj”, shkruan ai.

About Redaksia

Check Also

OECD: Shqipëria përkeqësohet në 28% të objektivave të zhvillimit 2030, arsimi rënie skandaloze

Shqipëria ka bërë progres të moderuar drejt arritjes së objektivave të Zhvillimit të Qëndrueshëm të …

Leave a Reply