Topalli: Në Parlament po lind opozita e vërtetë, u denoncua ortakëria Rama-Basha me inceneratorët

Jozefina Topalli

“Komisioni”-Me ka cu nana me la gojen

Sot Parlamenti u kthye ne misionin e tij, pas shume kohesh.
Per here te pare ne seance u tha e verteta e implikimit tek mafia e incerenatoreve te Rames dhe sherbetorit te tij LB.
Per here te pare u denoncua komisioni “hetimor” i inceneratoreve si nje genjeshter e LB.
Ky komision prej 3 muajsh pervec ca deklaratave te rreme ka bere thjesht demek…
Me ka cu nana me la gojen ..thonin dikur per raste te tilla.
Pas shume vitesh ne parlament po lind nje opozite reale, qe ia cjerr masken jo vetem maxhorances , por edhe opozites se shitur tek i pari.

About Redaksia2

Check Also

Krimi del jashtë kontrollit, vritet me breshëri plumbash 40-vjeçari në Lezhë

Ekzekutohet në atentat Entjan Nikulaj, djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt (biznesmenit që u vra …

Leave a Reply