Video/ “Çoji dy paketa cigare Tahirit”!

Avokati Maks Haxhia ka kërkuar dy paketa cigare për klientin e tij Saimir Tahiri, teksa po dërgohej për në qelitë e burgut.

Gjatë komunikimit live me mediat, Haxhia iu drejtua një personi me emrin ‘Visi’ “çoji dy paketa cigare Tahirit”.

“Për Saimirin kërkova dy paketa cigare, se unë nuk i pi”, tha Maks Haxhia duke iu drejtuar gazetarëve.

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.