Berisha sot në orën 17:30 prezanton në Durrës kandidatin Ardian Muka

Lideri historik i PD, Sali Berisha do të prezantojë sot në orën 17:30 në ambientet e Albanian College, kandidatin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, Ardian Muka.

Njoftimi i PD Durrës

Të nderuar qytetarë të Durrësit

Sot, në orën 17:30 në ambientet e Albanian College, bëhet prezantimi i kandidatit të koalicionit opozitar Shtëpia e Lirisë z. Ardian Muka nga Prof. Dr. Sali Berisha.

Zgjedhjet e 6 marsit për kryetar të Bashkisë Durrës janë moment i rëndësishëm politik dhe qytetar ku oferta jonë për t’ia kthyer Durrësin qytetarëve të tij përballet me modelin 22 vjeçar të grabitjes që ka vendosur PS.

Jeni të ftuar të merrni pjesë.

#pdkomisioniirithemelimit

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply