Berisha publikon videon: Urdhërohet heqja e kronikës për vjedhjen e Ramës me inceneratorët

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një superskandal në lidhje me aferën e inceneratorëve.

“Urdhërohet heqja e kronikës së gazetarit të News 24 për vjedhjen e Ramës me inceneratorët!”, shkruan Berisha në Facebook.

Gjithashtu Berisha thekson se, dihet që Media Balla e Irfanit ka marrë vetë nga paratë e takspaguesve për inceneratorët qindra milionë lekë.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Superskandal!

Urdherohet heqja e kronikes se gazetarit te News 24 per vjedhjen e Rames me inseneratoret!

Kronika qe keni ne video pasi u transmetua  u hoq menjehere.

Dihet se Media Balla e Irfanit ka marre vet nga parate e takspaguesve per inseneratoret qindra milione lek! sb

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply