E gjithë Shqipëria neë protestë!

Protestuesit në Tiranë kanë bllokuar unazën e qytetit për disa kohë në pjesën tek ura në bulevardin Deshmorët e Kombit. Makinat janë fikur deri në përfundin të protestës. Asnjë nga drejtuesit e makinave nuk i bie borisë ndërsa ka nga ata që mbyllin makinën dhe i bashkohen protestuesve.

Ndërkohë disa protestues po shkojnë drejt Zogut të Zi ku pritet të ketë një bllokim të madh të qarkullimit.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply