Bashkimi i demokratëve është një emergjencë kombëtare

Nga Kleves Balliu

Sot më shumë se kurrë vendi ka nevojë për një Parti Denokratike të bashkuar dhe të fortë për të shpëtuar shtetin dhe qytetarët nga kthetrat e Edi Ramës.

Demokratët i bashkojnë parimet dhe zgjidhja vjen vetëm duke respektuar ato parime.

Nuk ka asnjë parim më të rëndësishëm për çdo demokrat se sa vota.

Partia Demokratike ka lindur me qëllim për të sjellë votën, për të mbrojtur votën dhe për të zgjidhur krizat politike dhe ekonomike nëpërmjet votës dhe jo makinacioneve bolshevike që kërkojnë ta sulmojnë atë.

Vota është parimi që bashkon demokratët.

✌️✌️✌️✌️

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply