Video e krimit horror/ Berisha: Ekzekutimi i policit nga vrasësi me uniformë dhe i droguar

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të pamjeve në media, nga vrasja e policit Çaush Saliasi mbrëmjen e kaluar në ambientet e komisariatit nr.3, nga kolegu i tij, Ludian Zaimi.

Kryedemokrati shkruan në Facebook se autori ishte i droguar, ndërsa akuzon kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi se kanë kriminalizuar Policinë e Shtetit.

Reagimi

“Krimi horror! Ekzekutimi policit, Çaush Saliasi ne vendin e punes, ne komisariatin Nr. 3 nga vrasesi me uniforme dhe i droguar, Ludian Zaimi!
Narkopolicia Rama-Çuçi. sb

About Redaksia

Check Also

Deklarata e fortë e ish-kreut të Prokurorisë: Si u zhdukën përgjimet e krerëve të bandave me majat e politikës

Nga Besim Hajdarmataj  Hetimet e organeve ligjzbatuese kundër krimit të organizuar të profilit të lartë nxisin …

Leave a Reply