Basha vijon pushimet…

Opozita shqiptare po mobilizohet për protestë kombëtare më 7 korrik.

Ishte kërkesa e vazhdueshme e demokratëve, që solli caktimin e kësaj date nga lidershipi i PD-së.

Por ndërsa Sali Berisha po vazhdon përgatitjet për protesta dhe tryezat për situatën e rëndë në vend, Lulzim Basha mbetet aeroporteve.

Sa herë është shfaqur publikisht, atë e kanë filmuar në aeroporte.

Sërish destinacioni i tij kryesor mbetet Holanda.

Ndërkohë, ai është kritikuar vazhdimisht se i ka lënë protestat rrugëve kur ishte kryetar i PD.

About Redaksia2

Check Also

Veliaj 9.2 milionë euro për Taksën e Arsimit, drejtësia mbyll sytë përpara vjedhjes!

Nga Petrit VASILI Veliaj dhe Bashkia 9.2 milion euro ne 2024 per Taksen e Arsimit, …

Leave a Reply