Protesta rrëzoi dje Alibashajt dhe Sorosin, radhën tani e ka Rama!

Kreu i Partisë Demokristiane, aleati i PD, Nard Ndoka ka reaguar në lidhje me protestën e 7 Korrikut.

“Protesta dje rrëzoi Alibashajt dhe i hodhi sipër Ramës, rrëzoj Apelin, rrëzoi SOROS-in, fitoi besimin e të gjithë qytetarëve, se kauza nuk shitet kurrë më”, shkruan Nard Ndoka në rrjetet sociale.

“Tashmë radhen e ka Rama dhe “Rilindja” e tij e korruptuar!”, vijon ai.

Aleatët e PD ishin të bashkuar dje në protestën masive.

About Redaksia

Check Also

Rënia e Veliajt, çfarë do të ndodhë të premten

  ‘Rënia e bashkisë së kryeqytetit, është fitorja vendimtare për krijimin e qeverisë teknike, rikthimin …

Leave a Reply