I pështirë dhe i neveritshëm, jashtë imagjinate…!!!

Nga Edi PALOKA

Duhet zotesi dhe per tu bere kaq i peshtire e i neveritshem! Jashte imagjinate…!!!

Deri sa Luiza klithte per te marre pak mbeshtetje nga shteti, benin veshin shurdh te gjithe palacot. Sot jane sulur te marrin cfare te munden nga sakrificat dhe suksesi i saj!

Kane hedhur miliona sot, jo per Luizen, po per shfaqjen e tyre. Te pakten keto miliona qe keni harxhuar per shoë, t’ja kishit dhene asaj, Luizes. Nga taksat tona jane dhe ne do pranonim me shume deshire qe ti merrte Luiza, po ju prape futet fecken tuaj te ndyre! Ptuuu race e qelbur!

About Redaksia

Check Also

Meta: Jam optimist për fitoren e opozitës, 80% e shqiptarëve tashmë janë në opozitë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ‘A Show’ me Adi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.