Kryetarët e Grupeve të Punës që do të ndjekin aksionin politik të PD

Kryetarët e Grupeve të Punës që do të drejtojnë dhe ndjekin në bazë aksionin politik të Partisë Demokratike:

Qarku Elbasan – Luçiano Boçi.

Qarku Fier – Luan Baçi.

Qarku Vlorë – Bujar Leskaj.

Qarku Korçë – Edmond Spaho.

Qarku  Gjirokastër – Tritan Shehu.

Qarku Kukës – Isuf Çela.

Qarku Dibër – Xhelal Mziu.

Qarku Shkodër – Bardh Spahia.

Qarku Lezhë – Jozefina Topalli.

Qarku Durrës – Oerd Bylykbashi.

Qarku Berat – Tomorr Alizoti.

Qarku Tiranë i ndarë në 5 zona.

Zona 1 – Kryetar Grupi Edi Paloka dhe përfshin degët 1, 2, 3, 4

Zona 2 – Kryetar Grupi Agron Shehaj dhe përfshin degët 5,7,12

Zona 3 – Kryetar Grupi Belind Këlliçi dhe përfshin degët 6,13,14,15,16

Zona 4 – Kryetare Grupi Albana Vokshi dhe përfshin deget 8, 9,10,11.

Zona 5 – Kryetar Grupi Flamur Noka dhe përfshin degët, Kamëz, Paskuqan, Vorë, Kavajë dhe Rrogozhinë.

About Redaksia

Check Also

BIRN: PS kundër hetimit parlamentar të Ilir Beqjas për PPP-të në shëndetësi

Mazhoranca socialiste ka kundërshtuar të premten në Konferencën e Kryetarëve kërkesat e opozitës për ngritjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *