Noka: Nis aksioni politik i PD në bazë

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka ka nisur takimet me bazën për përballjen opozitare me regjimin e Ramës. Noka shkruan në një postim në Facebook se ka zhvilluar sot një takim me me Kryesinë e PD – Dega Paskuqan.

Postimi i Nokës

Nis aksioni politik i PD në bazë
Takim me Kryesinë e PD – Dega Paskuqan.
Fuqizim dhe rivitalizim i strukturave për një përballje të vërtetë opozitare me regjimin e Ramës.

About Redaksia

Check Also

Berisha i kujton Yuri Kim çfarë ndodhi në ’97: Një ambasadore u largua, por jo SHBA

Kryetari i PD, Berisha i kujtoi ambasadores Yuri Kim se nuk ka pasur asnjë ndërprerje …

Leave a Reply

Your email address will not be published.