Berisha: Nderim për pedagogët që i dhanë përgjigjen e merituar cinizmit dhe arrogances së Edi Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike ka bërë thirrje për mbështetjen e plotë të grevës së pedagogëve. Berisha ka postuar një shënim në faqen e tij në Facebook, ku shkruan për një “sukses të plotë të grevës së përgjithshme të Universiteteve të vendit!”.

Reagimi i Berishës

Sukses i plotë i grevës së përgjithshme të Universiteteve të vendit!

Nderim për pedagogët, punonjësit dhe studentët e Universiteteve, që me thirrjen e sindikatave të tyre i dhanë përgjigjen më të merituar cinizmit, arrogancës dhe vjedhjeve të Edi Ramës dhe qeverise së tij hajdute! sb

About Redaksia

Check Also

Qindra banorë të Kamzës i shkruajnë Berishës: Jetojmē në kushte skandaloze. Drejtojuni SPAK

700 banorë të Kamzës prej një viti i kanë dërguar një peticion Kryeministrit Edi Rama …

Leave a Reply

Your email address will not be published.